Іриси з незвичною формою квітки – плоскою, та з красивим продовженням борідки – “помпончиками” , про які якихось 5-7 років тому мріяли селекціонери, уже маємо і в Україні. Створено такі сорти та офіційно зареєстровано оригінатором ірисів А.Черногуз. Наразі іще кілька вітчизняних селекціонерів ірисів працюють в цьому напрямі та мають обнадійливі результати, які мають привести до появи іще кількох таких сортів. Українське ірисівництво виходить на рівень, як прийнято говорити, світових стандартів.
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2019/01/ЦВЕТОК-№11-2012-р.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2017/01/COSMIC-LULLABY-3.jpg)
![COSMIC LULLABY](http://irisua.org/wp-content/uploads/2017/01/COSMIC-LULLABY.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2020/01/11143-1Р2.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2020/01/ДЕРЕНІВСЬКА-КУПІЛЬ-2.jpg)