Шановні ДРУЗІ!
Після трирічної перерви ми відновили один із провідних заходів під егідою УСІ, а саме – Всеукраїнську виставку Борідкових ірисів у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України! Цей ЮВІЛЕЙНИЙ, десятий захід проведено в останні вихідні травня 2023 року у галереї 6 корпусу. Максимально мобілізувавшись і долучившись якнайбільшою можливою в такий важкий час війни кількістю учасників із експонатами нових і найновіших українських та зарубіжних сортів із колекцій членів УСІ, ми показали , що ірисівництво в Україні живе і розвивається швидкими темпами і дали киянам та гостям столиці хоч якусь розраду в цей складний воєнний час!
Варто відзначити, що особливо приємно було бачити серед експонентів не лише постійних учасників виставок , наших давно і всім відомих колекціонерів ірисів Олександра Монако, родину Якименко, а і нових – Юлію Міхлюченко, Ольгу Шевченко, які змогли показати новинки не лише зарубіжні, а і свої здобутки, як це зробила пані Юлія. Своїм приїздом з Одещини вона показала, що для справжніх ірисівників, закоханих у квітку-веселку, час і відстань абсолютно не має значення. Браво, пані Юліє! Сподіваємося, що один із показаних Вами 6-фолових сіянців
гідно пройде відбір і стане в майбутньому сортом. Це великий плюс у нашій роботі по залученню до своїх рядів нових молодих колекціонерів, хто пробує себе в гібридизації та селекції, майбутніх творців нових сортів українських ірисів.
Уже традиційно в перші дні роботи виставки було проведено виставкове суддівство ірисів у 17 номінаціях за участі суддів, хто не був учасником виставки. В той же час відбулося і суддівське навчання для суддів-стажерів.
Правління УСІ щиро вдячне усім колегам, хто долучився до організації і проведення виставки, суддям , хто знайшов час і можливість приїхати для проведення виставкоого суддівства. Особлива подяка колективу відділу декоративного квітникарства ботанічного саду на чолі з Ю.Буйдіним за ініціативу проведення виставки і велику роботу по оформленню виставкоої зали!
Покладаємо великі сподівання на майбутнє – коли ми зберемося на нашу виставку під мирним небом і це буде найбільша і найкраща виставка за всі роки – виставка Перемоги! Тримаймося і віримо та наближаємо кожен на своєму місці таку очікувану і таку необхідну Україні перемогу!
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Ми-готові-зустріти-гостей-виставки.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Так-виглядає-експозиція-наших-провідних-колекціонерів-членів-УСІ.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Одна-із-експозицій..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Експозиція-О.-Шевченко.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/20230527_132956.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Вперше-на-виставці-представлено-екзотичні-іриси-АРІЛБРЕДИ-що-набувають-дедалі-більшої-популярності..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Переможець-в-номінації-Кращий-сіянець-вітчизнеяної-селекції-2.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Гібридний-сіянець-Ю.Міхлюченко.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Експозиція-сортів-старшого-віку..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Виставкова-зала..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Фрагмент-виставкової-експозиції..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Стенди-учасників.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Другий-день-роботи-виставки..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Після-виставкового-суддівства-сорти-переможці-позначені-спеціальними-нагородами..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/Стенд-О.Монако.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/12/20230527_133017.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Експозиція-саду-родини-Якименків..jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Переможець-в-номінації-Кращий-сіянець-вітчизнеяної-селекції-1.jpg)
![](http://irisua.org/wp-content/uploads/2023/04/Учасники-виставки.jpg)
ДО НАСТУПНИХ ЗУСТРІЧЕЙ НА ТЕРЕНАХ НАШИХ ВИСТАВОК! МИРУ, СПОКОЮ ТА ПРОЦВІТАННЯ НАШІЙ ДЕРЖАВВІ!