ІХ виставка Високих Борідкових ірисів .

Чергова ірисова феєрія в Києві ! 23-25 травня відбулася ІХ Всеукраїнська виставка цих неймовірних у своєму різноманітті квітів – ІРИСІВ.

Ще задовго дорогою до самої зали усі відвідувачі мали змогу милуватися надзвичайно пишним квітуванням сорту ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, що його висаджено на клумбі біля виставкової зали. Цей сорт подарував ботанічному саду член УСІ, оригінатор ірисів Г. Мамченко. І саме до відкриття виставки припадає пік його цвітіння!

 

Скромно і водночас вишукано оформлено вхід до виставкової зали.

Виставкова зала готова прийняти гостей – поціновувачів Ірису та всіх, хто не байдужий до краси.

З вітальним словом до гостей та учасників виставки звернулася директор Ботанічного саду ім.М.Гришка, яка відзначила важливість міроприємства та бажання відновити колись багату колекцію ірисів ботсаду, зокрема, отримавши посадковий матеріал від УСІ.

Середина зали відведена для сортів і сіянців вітчизняних оригінаторів ірисів.

Стенди учасників виставки – тут можна бачити найновіші сорти зарубіжної селекції, які поки що представлені всього в кількох ірисових садах. Саме така виставка покликана знайомити широкий загал ірисівників з досгненнями світового рівня.

Щорічно відбувається виставкове суддівство сортів ірисів та сіянців більше, ніж у 10 номінаціях.

Так виглядають стенди після оголошення  переможців – їх позначено такими символічними “медалями”.  А господар сорту – переможця отримає Диплом у відповідній номінації. Це оцінка його невтомної праці в саду, де він плекає своє диво , і заохочення на майбутні перемоги. Адже кожного сезону ірисівники з нетерпінням чекатимуть все нових і нових ірисів, вирощених з любов”ю!

Учасники та судді ІХ виставки ірисів: М.Терентьєва, Г.Мамченко, О.Монако, Ю.Буйждін, В.та С. Студило, М.Троїцький, О.Якуба. Успіхів вам, шановні колекціонери ірисів, плекайте і надалі красу для наступних зустрічей!