ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИСТАВКИ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ІРИСУ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИСТАВКИ  УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ           

ІРИСУ

 1. Метою організації   виставок  є ознайомлення  населення з  наявним у  ірисівників         асортиментом     сортів  і сіянців ірисів, а не комерційний  успіх їх учасників (хоча дозволяється організовувати прийом попередніх замовлень на надлишковий посадковий   матеріал ірисів із колекцій учасників виставки).
 2. Експонаторами   виставок  УСІ можуть бути тільки члени УСІ, стаж перебування яких у Спілці не менше, ніж три місяці*.  Експонатори  мають право  виставляти  іриси  тільки  зі  своєї власної колекції.  Доставляти експонати на  виставку може довірена особа  члена УСІ  при наявності в неї  відповідного підтвердження  повновноважень.
 1. Правлінню УСІ необхідно не пізніше 15 січня ( для своєчасної публікації цих відомостей в інформаційному листку та на сайті УСІ) визначитися з рішенням про її проведення та затвердити її оргкомітет з наданням контактного телефону останнього для вищевказаних публікацій.
 2. Оргкомітету з проведення виставок довести до всіх членів УСІ наступне:Дата і час завозу експонатів, порядок їх приймання і розстановки;Класи ірисів і категії сортів (стосовно року інтродукції останніх), які можуть бути виставлені, а також ті з них, які не будуть підлягати суддівству (якщо воно передбачається).
 3. Можливі обмеження по кількості експонатів, які виставляютья одним експонентом;
 4. Час і місце проведення виставки;
 5. Експонаторами кожної конкретної виставки УСІ можуть бути тільки ті члени УСІ, які заявляють про свою участь у виставці не пізніше , ніж за тиждень до її відкриття.
 6. Кожен учасник виставки зобов’язаний мати на своєму стенді (на видному місці) табличку, на якій вказати своє пізвище і координати для зв’язку.
 7. Учасники виставки і інші члени УСІ можуть здійснювати   розповсюдження своєї друкованої продукції (каталогів, листівок і т.п.) з відрахуванням благодійних внесків у фонд проведення виставок.
 8. Під час виставок проводити опитування відвідувачів з метою визначення популярності сортів ірисів.
 9. Виставка ірисів може проводитися в два етапи:2)     TB.
 10. 1)     SDB, BB, IB

10.* На виставці має бути чітко організоване чергування її учасників за графіком протягом усього  терміну проведення виставки  з метою надання кваліфікованих консультацій відвідувачам виставки та ознайомлення з сортовим асортиментом   її експонаторів.

 

 

Положення затверджено рішенням зборів УСІ. Протокол №2   від 04. 12.2010 р.

(*) – додаток .

Додаток до положення затверджено на засіданні Правління УСІ . Протокол №10 від 24.01.2014.