Сьогодні відриття виставки…виставкові стендивиставкова залав очікуванні відвідувачіввідкриття виставкивідвідувачів вітають члени Правління УСІ Ю.Буйдін та А. Черногузперші відвідувачіце нагадує про події на сході України…блакитні іриси як символ мирного неба над Україноюелемент дизайнукартина з ірисівце нагадує нам про війну…виставкові стендивиставкові стендивиставкове суддівствочлен УСІ М. Коноваленко біля свого стендуЛ.Кундерт (зліва) вперше прийняла участь у виставціучасники виставки О.Монако, С.Дудецький та Г.Мамченкоучасники виставки